Dom Jednorodzinny w Warszawie
Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany wykonane z silikatów. Schody wspornikowe. Żywica na posadzkach. Ogrzewanie nadmuchowe, kocioł gazowy i powietrzna pompa ciepła. Wentylacja mechaniczna i klimatyzacja. Stolarka okienna aluminiowa. Pokrycie dachowe blacha aluminiowa, częściowo również na elewacji. Elementy drewniane na elewacji z cedru kanadyjskiego.

Powierzchnia domu: 336 m2
Projekt: A8 Architektura Piotr Lewandowski

Dom Zakonny w Ostródzie

Projekt indywidualny. Budynek zamieszkania zbiorowego spełniający klasyfikacje ogniowe. Budynek podpiwniczony, piwnica wykonana w technologii białej wanny, rampa zjazdowa. Ściany nadziemia wykonane z silikatów. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna. Kocioł gazowy spięty w kaskadę. Winda. Witraże w kaplicy. Stolarka okienna aluminium i PCV. Dachówka karpiówka, obróbki z tytan-cynku. 

Powierzchnia budynku: 900 m2

Dom Jednorodzinny w Łomiankach

Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany nadziemia wykonane z silikatów. Schody wspornikowe. Ściana z betonu architektonicznego. Pokrycie blacha aluminiowa na rąbek. Ukryte rynny. Na elewacji częściowo łupek. Stolarka zespolona aluminiowo-drewniana. 

Powierzchnia domu: 133 m2
Projekt: A8 Architektura Piotr Lewandowski

Dom Jednorodzinny w Piasecznie

Projekt indywidualny. Budynek częściowo podpiwniczony w technologii białej wanny. Budynek posadowiony częściowo na płycie i częściowo na ławach fundamentowych. Ściany nadziemia wykonane z silikatów. Kocioł gazowy (ogrzewanie podłogowe i grzejniki). Stolarka okienna drewniana. Rolety zewnętrzne. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna.

Powierzchnia domu: 386 m2

Dom Jednorodzinny w Warszawie

Projekt indywidualny.  Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany wykonane z silikatów.  Ogrzewanie nadmuchowe ( kocioł gazowy i powietrzna pompa ciepła). Wentylacja mechaniczna i klimatyzacja. Betonowe kolumny. Rolety zewnętrzne w systemie ciepłego montażu. Pokrycie dachu karpiówką. Obróbki blacharskie z tytan cynku. 

Powierzchnia domu: 351 m2
Złota 3 Warszawa Galeria Wypieków Lubaszka
Generalny remont z wyburzeniem ścian nośnych. Adaptacja pomieszczeń na potrzeby piekarni i kawiarni.
Dom jednorodzinny w Warszawie

Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na płycie fundamentowej. Piwnica wykonana w technologii białej wanny oraz rampą zjazdową. Ściany kondygnacji nadziemnych wykonane z silikatów. Dach pokryty blachą na rąbek. Okna zespolone aluminiowo-drewniane. Wentylacja mechaniczna, kocioł gazowy, ogrzewanie podłogowe, grzejniki.


Powierzchnia domu: 374 m2

Dom jednorodzinny w Nowych Raciborach
Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściana 3-warstwowa (pustak MAX plus styropian plus cegła pełna), ściana na poddaszu Silka, strop żelbetowy.

Powierzchnia domu: 519 m2
KAWIARNIA GREEN COFFEE NERO NA PL. KONSTYTUCJI W  WARSZAWIE
Adaptacja pomieszczenia hotelowego hotelu MDM na potrzeby kawiarnii, w tym przebicia w ścianie o grubości 1,5 m 
Remont domu zakonnego w Podkowie Leśnej
Docieplenie dachu, wymiana pokrycia - blacha na rąbek. Remont elewacji wraz z dociepleniem.
Dom jednorodzinny w Michałowicach
Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany z POROTHERM 25 P+W. Stropy żelbetowe, pokrycie dachu - dachówka karpiówka, ogrzewanie nadmuchowe.

Powierzchnia domu: 371 m2
Dom jednorodzinny w Magdalence
Projekt indywidualny. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany z pustaka MAX, strop żelbetowy nad parterem, TERIVA nad piętrem, dach plaski. Ogrzewanie nadmuchowe.

Powierzchnia domu: 383 m2
Dom jednorodzinny na Wawrze
Projekt indywidualny.  Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany z pustaka POROTHERM, stropy żelbetowe, dach płaski.

Powierzchnia domu: 320 m2
Dom jednorodzinny w Bieniewicach
Budynek posadowiony częściowo na płycie i częściowo na ławach fundamentowych. Dom z piwnicą wykonaną w technologii białej wanny poniżej wód gruntowych , ściana trójwarstwowa, elewacja z piaskowaca.

Powierzchnia domu: 263 m2
Przedszkole na Białołęce w Warszawie
Budynek postawiony częściowo na torfie, na studniach konstrukcyjnych i płytach żelbetowych, a częściowo na ławach fundamentowych. Konstrukcja mieszana: słupowo-ryglowa plus ściany nośne murowane z betonu komórkowego, dach płaski na konstrukcji stalowej i z dźwigarów z drewna klejonego Kronopol.

Powierzchnia budynku: 761 m2